SākumsPar mumsPiegādeKontakti |      Bezmaksas piegāde ar Omnivu pasūtījumam virs 20 eiro.
Ir jautājumi
Zvani vai raksti
20 30 90 29

Par STAMP.LV Zīmogu fabriku


Zem STAMP.LV strādā Pašnodarbināta persona Ēriks Daija, nodokļu maksātāja Reģ.Nr. 24019111293.

STAMP.LV ZĪMOGU FABRIKA savu darbību uzsākusi 2011. gada martā. Pa šo laiku esam izgatavojuši vairāk kā 40 000 kvalitatīvus zīmogus un atstājuši vairāk kā 3 000 apmierinātu klientu!
Mūsu pamatnodarbošanās ir kvalitatīvu zīmogu un spiedogu izgatavošana.

Visplašākā zīmogu izvēle

STAMP.LV Zīmogu fabrikā tiek izgatavoti visu veidu zīmogi un spiedogi, kuru nospiedumu formas ir visdažādākās: apaļie, ovālie un trijstūra zīmogi, kvadrāta un taisnstūra spiedogi, kā arī īpašas formas pēc Jūsu vēlmēm.

Liela zīmogu krāsu izvēle

Standarta krāsu toņi: melna, zila, violeta, sarkana un zaļa. Ar šīm krāsām uzpildītie automātiskie zīmogi un spiedogi veido nevainojamus nospiedumus un skaidri salasāmus tekstus ar precīziem toņiem.

Nestandarta krāsu toņi: brūna, oranža, bordo, rozā, dzeltena, gaiši zila, gaiši zaļa un pat ultravioletā, kuru var redzēt tikai speciālā apgaismojumā.

Mūsu piedāvājumā ir ne tikai tintes dokumentiem, bet arī audumam, kokam, plastmasai, plastmasas plēvēm - maisiem, gumijai, stiklam, metālam, pārtikas iepakojumam, putnu olām, sieram un gaļai.

Bezmaksas maketēšana

Salīdzinot ar daudziem citiem zīmogu izgatavotājiem mēs Jūsu pasūtītajiem zīmogiem izveidosim maketus bez maksas!

Ātrums un kvalitāte

Uzticot izgatavot zīmogus pie mums, ikviens klients saņems vislabāko servisu un atbilstošāko piedāvājumu neatkarīgi no pasūtījuma lieluma. Steidzamo zīmogu izgatavošana iespējama pat pusstundas laikā un Jums par to nebūs papildus jāmaksā!

Piegāde Rīgā un visā Latvijā

Mēs piegādājam Rīgā un citur Latvijā sākot no € 2,50. Pasūtījumiem ar summu virs € 50 piegāde ar kurjeru uz mūsu rēķina!


Mūsu misija ir nodrošināt zīmogu izgatavošanas pieejamību juridiskām, kā arī privātām personām visā Latvijas teritorijā. Jūs pasūtat internetā un mēs Jums piegādājam.

Mēs atrodamies arī Facebook http://www.facebook.lv/zimogufabrika/ un Google+ https://plus.google.com/+StampLv/! Sekojiet mums, lai nepalaistu garām izdevīgākos piedāvājumus un akcijas!