Ir jautājumi
Zvani vai raksti
20 30 90 29

Jautājumi un atbildes


Kādi ir iespējamie pasūtījuma saņemšanas veidi?

Pasūtījuma saņemšanas veids ir atkarīgs no tā, kādu Jūs esat izvēlējies. Mūsu piedāvātie saņemšanas veidi ir kurjerdienests, Omniva pakomāti, Pasta stacijas pakomāti un Latvijas Pasts.

Cik maksā piegāde uz izvēlēto adresi?

Informāciju par piegādes cenām varat apskatīties Piegādes informācijas lapā.

Cik ilgā laikā mans pasūtījums tiks izgatavots un piegādāts?

Pasūtījuma izgatavošanas un piegādes laiks ir atkarīgs no kopējā pasūtījumu skaita. Parasti zīmogu izgatavošanas laiks ir 1 līdz 24 stundas. Pie lielāka skaita zīmogu izgatavošana nebūs ilgāka par 72 stundām un pati piegāde neaizņems ilgāku laiku par divām darba dienām. Maksimālais kopējais laiks no produkta izgatavošanas līdz tā piegādei nebūs ilgāks par piecām darba dienām. Parasti cenšamies zīmogus izgatavot un piegādāt divu darba dienu laikā.

Kāda ir pasūtīšanas kārtība?

1. Jūs pasūtat zīmogus.
2. Mēs Jums nosūtam maketu apstiprināšanai un rēķinu.
3. Jūs apstiprinat maketu un apmaksājat rēķinu.
4. Mēs izgatavojam un nosūtam Jums zīmogus.

Kādi ir apmaksas veidi?

Ja vēlaties zīmogus saņemt pie mums uz vietas Limbažos, tad varat maksāt arī skaidrā naudā, bet ja jāsūta, tad pārskaitījums.

Vai ir iespējams pasūtīt tādu zīmogu, kāds nav šajā mājaslapā?

Jā ir iespējams! Rakstat uz e-pastu info@stamp.lv

Ko darīt, ja esmu veicis pasūtījumu, bet nesaņemu nekādu ziņu no jums?

Ja ir pagājusi vairāk kā viena darba diena kopš pasūtījuma veikšanas un neesat saņēmis ziņu no mums, tad, lūdzu, pārbaudiet e-pasta mēstuļu (spam) mapi, vai sazinieties ar mums +371 20309029.

Ko darīt, ja man nesanāk pasūtīt zīmogu?

Ja kādu tehnisku, vai citu iemeslu dēļ Jums nesanāk pasūtīt zīmogus, tad, lūdzu, sazinieties ar mums caur e-pastu info@stamp.lv, vai tālruni +371 20309029. Pasūtīšanu var veikt arī e-pastā!